asylwetka
ef
asylwetka
ef

asylwetka

  • 70 odpowiedzi
  • 15 Lubię to

asylwetka

asylwetka jest Przyjacielem Estheticon

pomorskie, Polska
Członkiem od 23.05.2016 | Ostatnia aktywność 16.03.2018
  • 70 odpowiedzi
  • 15 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Forum (70)

Posty na Forum

RE: Implanty 480cc a rozmiar D/E :(

hej, ja miałam wyjściowe 80B, obecnie (co widać na profilowym zdjęciu) mam 80D, efekt osiągnięto przy umieszczeniu implantów HP Eurosilicone okrągłe pod mięsień 360 i 420ml. efekt końcowy jest uzależniony nie tylko od pojemności implantów, ale i ich projekcji, jak i wymiarów własnych (w tym wyjściowych).
rozmiarem stanika/ miseczką określa się różnicę, która powstaje pomiędzy pomiarem na wysokości brodawki, a pod piersiami. im większa różnica, tym większa miseczka :)

RE: Gojenie się ran po 8 dniach

hej, mnie się blizna rozeszła po m-cu od operacji- szwy zaczęły wychodzić na wierzch, przebijając skórę :( gdzie rana w zasadzie zagojona już była i nosiłam plastry sylikonowe na blizny. Bezpośrednią przyczyną podobno było zakażenie tkanek miękkich, do którego doszło gdzieś tam przy pielęgnacji rany.

RE: Implanty 300UHP eurosilicion - czy nie za małe? Opinie pacjentek.

Jeśli nie jesteś usatysfakcjonowana z decyzji lekarza, to najprościej będzie wybrać się na konsultację do innego.
Żadna z nas za pośrednictwem forum nie dobierze Ci odpowiedniego implantu lepiej niz DR.
Opinie nt temat także mogą być skrajnie rożne...bo wynikają nie tylko z naszego doświadczenia ale i gustu. Potwierdza to także historia kilkunastu, jak nie kilkudziesięciu podobnym postów, do lektury których Cię odsyłam :)

RE: Powiększanie piersi, miseczka A, wkładki Mentor 450ml, wysoki profil - proszę o opinie

jeśli masz swoje piersi niewielkie to tak naprawdę nawet HP wystarczy do uzyskania efektu push up. acz im większy implant, tym piesi będą cięższe , zatem o ile po op będą wyglądać na ogromne i będziesz je miała pod brodą, to po pół roku nadal będą bardzo duże (acz mniejsze niż po op), ale już dużo niżej- zadziała grawitacja :) a za tym idzie efekt, o którym marzysz będzie słabszy.
co do mnie- operację przeprowadził DR Dmytrzak w Aesthetic Med w Szczecinie. Rekonwalescencja przebiegła bardzo łagodnie, po wyjściu z kliniki (w 4 dobę) w zasadzie nie musiałam już brać leków p-bólowych, jedynie doskwierał- jak większości, odcinek lędźwiowy kręgosłupa z uwagi na fakt, iż śpi się wyłącznie na plecach. Ogólnie funkcjonowałam w miarę normalnie, acz z głową- nie pieliłam ogródka i nie myłam okien :) zrezygnowałam tez z aktywności fiz. angażującej górne partie ciała. Po ok 3m-cach robiłam wszystko i tak jest do dziś, czyli 2 lata po op ;) wbrew pozorom, największą trudność sprawiały mi takie czynności jak np podczas jazdy autem obrócenie się przez ramię przy zmianie pasa, czy otwarcie szuflady (cichy domyk) :)

RE: Powiększanie piersi, miseczka A, wkładki Mentor 450ml, wysoki profil - proszę o opinie

hej, zgodzę się z Panem Doktorem- 450ml to duży implant, a przy wymiarach jakie masz ,otrzymasz ogromne i z całą pewnością nie wyglądające naturalnie piersi. Zatem pytanie do Ciebie- skoro zależy Ci na efekcie push-up, a nie wylewających się spod pach piersiach, to czy nie lepiej zejść z wielkości implantu (zdecydowanie poniżej 400ml), a pozostać np przy ultrawysokim profilu?
 
Prywatna wiadomość


Moja recenzja (1)

Moja recenzja

asylwetka
ef

Powiększanie piersi - okrągłe implanty 420ml, 360ml HP pod mięsień w Aesthetic Med

 |  Powiększanie piersi (Augmentacja)
asylwetka
ef
asylwetka  |  11.07.2017
  Warto , Cena ogółem: 12 500 zł

W lutym 2016 poddałam się zabiegowi powiększenia piersi implantami okrągłymi (420ml ,360ml HP) pod mięsień w klice Aesthetic Med w Szczecinie. Operował mnie DR Dmytrzak oraz Rami. Na zabieg w Aesthetic Med zdecydowałam się z 2 powodów- polecenia kliniki zarówno przez znajome, które wykonywały w...