Szklano-ceramiczne uzupełnienia protetyczne

Materiały szklano- ceramiczne stosowane w stomatologii należą do grupy materiałów kwarcowych i pełnoceramicznych. Metodę tą dzielimy na litową oraz znacznie nowocześniejszą metodę lisowaną. Uzupełnienia szklano- ceramiczne dzięki szklanej macierzy, krystalicznej strukturze oraz dobrym właściwościom optycznym cechują się świetnymi walorami estetycznymi. Pewną niewygodą dla użytkownika może być mniejsza trwałość tego rodzaju uzupełnień protetycznych.

Publikowane: 21.04.2010

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.

Więcej opinii na ten temat

Zarejestrowany użytkownik 05.02.2018
Warto

Polecono mi ten gabinet na południu Katowic i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Mam gorszy dojazd, bo muszę się przepchać przez miasto, ale za to poziom wiedzy lekarzy w gabinecie w pełni to wynagradza. Najwię... Więcej 

Anonymous 18.10.2013
Warto

Miałam tu leczone ząbki, w tym jeden był złamany. Nie widać śladu po tych wydarzeniach. Wszystko szybko, bezboleśnie i w miłej atmosferze - polecam bo warto!

Szklano-ceramiczne uzupełnienia protetyczne - Cenniki

Szklano-ceramiczne uzupełnienia protetyczne

Specjaliści w Twojej okolicy