Pełnoceramiczne uzupełnienia protetyczne

Uzupełnienia ceramiczne cechują się dużą wytrzymałością na czynniki mechaniczne, są biokompatybilne oraz bardzo estetyczne. Istnieje możliwość wyboru koloru i odcienia spośrod bogatej skali kolorystycznej. Ten rodzaj uzupełnień umożliwia korygowanie drobnych nieregularności i nierówności w strukturze zęba. W przypadku zębów przednich za pomocą tego rodzaju uzupełnień można wykonać korekcję kształtu i wielkości, korygować zniekształcenia pourazowe, wadliwe ustawienie zębów, czy niwelować anomalie szczękowe. Możliwe jest zastosowanie tego rodzaju uzupełnień również w przypadku zębów tylnych.W porównaniu z innymi rodzajami uzupełnień, metoda pełnoceramiczna jest jednak droższa.

Publikowane: 21.04.2010

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.

Więcej opinii na ten temat

Zarejestrowany użytkownik 05.02.2018
Warto

Polecono mi ten gabinet na południu Katowic i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Mam gorszy dojazd, bo muszę się przepchać przez miasto, ale za to poziom wiedzy lekarzy w gabinecie w pełni to wynagradza. Najwię... Więcej 

Specjaliści w Twojej okolicy