Kombinowane uzupełnienia protetyczne, stopowo – plastikowe/komponentowe

Płaszcz uzupełnień w tym przypadku to: stop – plastik/kompozyt. Jest on umieszczony tylko z przedniej strony. Jest on wykonany ze stopu stosowanego w stomatologii, plastiku lub kompozytu. Z punktu widzenia estetyki uzupełnienia te są kolorystycznie niestałe. Właściwości mechaniczne takie jak słabsze łączenie plastiku/komponenty z metalowym... Więcej  

Więcej opinii na ten temat

Kombinowane uzupełnienia protetyczne, stopowo – plastikowe/komponentowe -

Informacje o zabiegu

Płaszcz uzupełnień w tym przypadku to: stop – plastik/kompozyt. Jest on umieszczony tylko z przedniej strony. Jest on wykonany ze stopu stosowanego w stomatologii, plastiku lub kompozytu. Z punktu widzenia estetyki uzupełnienia te są kolorystycznie niestałe. Właściwości mechaniczne takie jak słabsze łączenie plastiku/komponenty z metalowym płaszczem mogą stanowić problem, ponieważ powodują mniejszą trwałość tego rodzaju uzupełnienia. Zaletą jest natomiast nizka cena uzupełnienia.

Publikowane: 21.04.2010

Jesteś specjalistą? Dodaj opis tego zabiegu. Opis musi być zgodny z zasadami naszego portalu. Do opisu zostanie załączona Twoja wizytówka odsyłająca do prezentacji Zobacz przykładowy fragment opisu i przeczytaj warunki.

Podobna problematyka

Kombinowane uzupełnienia protetyczne, stopowo – plastikowe/komponentowe

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy