• 114 odpowiedzi

Dr n. med. Marcin Bieńkowski

Chirurgia Ogólna Bydgoszcz
 • 83% < 1 dnia 7
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów

Kontakt z nami

Rekomendacje (14)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Dr n. med. Marcin Bieńkowski? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Dr n. med. Marcin Bieńkowski

Robert 23.03.2016
Warto

Witam, Trafiliśmy do kliniki przez przypadek... Koleżanka powiedziała nam o tym, że widziała baner z dziewczynką która ma podobnego naczyniaka na twarzy jak nasza córeczka Victoria. Było to krótko przed tym jak chcieliś... Więcej 

1 Lubię to  

Gość

Anonymous 28.03.2013
Warto

Polecam dr M. Bieńkowskiego to wspaniały i profesjonalny fachowiec w swej dziedzinie. Świetny w rewitalizacji i odmładzaniu twarzy nie przesadza - robi to b.fachowo. Jednocześnie jest pełnym ciepła i zrozumienia człowie...kim. Więcej 

Gość

Anonymous 14.06.2012
Warto

Witam.Polecam z całą stanowczością tego lekarza.Profesjonalista.Nie zrobi niczego co by było przesadą.Inni robią dla kasy a on dla dobrego wyglądu.

Wszystkie rekomendacje

Rekomendacje innych lekarzy

Profil - Dr n. med. Marcin Bieńkowski - Chirurgia Ogólna Bydgoszcz

Motto:

COFNIJ CZAS... BEZPIECZNIE

Członkostwo

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Członkostwo:

 • ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology ESCAD
 • EWMA - European Wound Management Association EWMA
 • IMCAS - International Master Course on Aging Skin
 • PTMEiAA - Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • WOSAAM - World Society of Anti Aging Medicine (WOSAAM)

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Doktor nauk medycznych Marcin Bieńkowski, specjalista chirurg. Twórca i założyciel Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy oraz współzałożyciel Kliniki Esteticmed.pl w Częstochowie. Wspólnie z dr Iloną Wnuk-Bieńkowską zarządza i kieruje pracą personelu medycznego Klinik Esteticmed.pl. Dr n.med. Marcin Bieńkowski specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach odmładzania i biorewitalizacji skóry, kompleksowym leczeniu wszelkich zmian naczyniowych, blizn, rozstępów i modelowaniu sylwetki. Prowadzi szkolenia i wykłady na międzynarodowych kongresach- m.in. w Rzymie, Paryżu i Monte Carlo, dzieląc się doświadczeniem i zaawansowanymi autorskimi technikami zabiegowymi. Należy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych medycynie estetycznej, chirurgii oraz anti-aging.

Filozofia zawodowa

Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi oparte są na podstawach medycznych i badaniach naukowych, natomiast nigdy nie ulegamy chwilowym trendom i modom przy wyborze i wprowadzaniu nowych zabiegów. Wypracowaliśmy również własne, sprawdzone i unikalne terapie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Naszym celem jest osiągnięcie długotrwałych rezultatów przy zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa i komfortu pacjentom.

Konsultacje

Wizytę zarówno umówić, potwierdzić, jak i odwołać można telefonicznie, mailowo oraz poprzez wiadomość sms. Można także skorzystać z portalu społecznościowego Facebook oraz Estheticon. Umawiając się na konsultację, warto też zarezerwować czas na zabieg tego samego dnia, gdyż większość z zabiegów jest nieinwazyjna i można je wykonać bezpośrednio po konsultacji.

dr n. med. Marcin Bieńkowski

Specjalizacja:  Chirurgia, Medycyna Estetyczna i Anty Aging

Doktor nauk medycznych Marcin Bieńkowski jest absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Wydział Lekarski (1993-1998)

 • 1999r - 2000r - młodszy asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej X Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy

 • 2000r - 2002r - rezydentura z chirurgii ogólnej w I Oddziale Chirurgicznym PSZOZ w Inowrocławiu

 • 2002r - 2007r - rezydentura i specjalizacja z chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgicznym Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr E. Warmińskiego w Bydgoszczy

 • 2005r - 2007r przewód doktorski pod kierunkiem dr hab.n.med. Eugenii Gospodarek, prof. UMK Kierownika Katedry i Zakładu Mikrobiologii Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 • 11.04.2007r - Obrona pracy doktorskiej pt: "Epidemiologia zakażeń ran operacyjnych u pacjentów po cholecystektomii laparoskopowej"

 • 18.04.2008r - Poznań - tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej

 • 2003r - do chwili obecnej - z-ca dyrektora ds. lecznictwa Centrum Medycznego Bieńkowski - Prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej w Bydgoszczy.

 • wrzesień 2008 - PARYŻ, EuroMediCom - Specjalizacja Anti-Aging.

Od 2001 roku zajmuje się medycyną estetyczną. Od 2003 do 2006 roku kierował oddziałem medycyny estetycznej i anti-ageing w Centrum Medycznym Bieńkowski - Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Bydgoszczy.

W kwietniu 2006 roku dr Marcin Bieńkowski utworzył odrębną klinikę Esteticmed.pl® zajmującą się kompleksowo medycyną estetyczną i anti-ageing, dermatochirurgią oraz laseroterapią.

Bieńkowscy Clinic® rozwija się bardzo dynamicznie dzięki wieloletniemu doświadczniu w stosunkowo młodej dziedzinie jaką jest medycyna estetyczna. Personel Kliniki stanowią obecnie wyspecjalizowani lekarze oraz kosmetolodzy, fizjoterapeuci oraz pielęgniarki.

Doktor Marcin Bieńkowski jest autorem/współautorem prac naukowych i artykułów ogłoszonych drukiem.

Od wielu lat konsekwentnie inwestuje w najnowszą wiedzę i sprzęt medyczny. Kilka razy w roku uczestniczy w konferencjach, kongresach i kursach w kraju i zagranicą pogłębiając doświadczenia zarówno w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i chirurgii, co umożliwia stosowanie najnowszych, sprawdzonych i skutecznych metod leczenia na co dzień we własnej praktyce.

Wszystkie zabiegi cechują się najwyższym bezpieczeństwem, wyjątkową efektywnością i są przeprowadzane przy zapewnieniu pacjentom maksymalnego komfortu. Nie ulegamy chwilowym trendom i modom, natomiast zawsze opieramy się na podstawach medycznych i badaniach naukowych przy wyborze i wprowadzaniu nowych zabiegów zwalczających niedoskonałości twarzy i ciała. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam obok sprawdzonych i dostępnych metod – tzw „złotych standardów” - wypracować własne unikalne terapie.Współpracujemy z najlepszymi  producentami sprzętu medycznego i stosujemy wyłącznie renomowane preparaty estetyczne. Klinika otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora marki Restylane„Cofnij czas… BEZPIECZNIE” - to idea, która nie tylko stanowi nasze motto, ale jest wyznacznikiem naszej codziennej pracy na rzecz Państwa satysfakcji i rozwoju klinik Esteticmed.plAktywnie uczestniczymy w rozwoju medycyny estetycznej w Polsce. Nasze umiejętności rozwijamy praktykując w Polsce i zagranicą. Doświadczenie zawodowe rozwijamy odbywając staże w najlepszych ośrodkach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej na świecie, m.in. w klinice dr. Javier’a Beut’a na Majorce, dr. Romulo Mene w Brazylii, czy w Akademikliniken w Sztokholmie - największej prywatnej klinice chirurgii plastycznej w Europie oraz m.in. na kursach Masterclass firmy QMED® w Uppsala w Szwecji.Posiadana przez nas edukacja medyczna w dziedzinie chorób wewnętrznych i chirurgii doskonale się uzupełnia zapewniając wszechstronność i multidyscyplinarność w podejściu do problemów naszych pacjentów. Kilka razy w roku uczestniczymy w międzynarodowych i krajowych kongresach , workshopach i sympozjach poświęconych medycynie estetycznej, laseroterapii i chirurgii plastycznej m.in. Polanicy Zdroju, Warszawie, Krakowie, Berlinie, Wiedniu, Paryżu, Rzymie, Monte Carlo, Dubaju, Singapurze, Majorce, Rio de Janeiro i innych. Nabyte umiejętności i doświadczenie skrupulatnie wykorzystujemy dla Państwa w naszej codziennej praktyce. Rozwój naszej kliniki wsparty został również funduszami Unii Europejskiej.Należymy do krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych poświęconych Medycynie Estetycznej i Anti-Aging:

 • Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim (PSME),
 • Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE),
 • Polskiego Towarzystwo Mezoterapii (PTMe),
 • Światowego Towarzystwa Medycyny Anti Aging (WOSAAM),
 • Europejskiego Towarzystwa Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD).

Dr n. med. Marcin Bieńkowski jest międzynarodowym trenerem Restylane® MasterClass® renomowanej szwedzkiej firmy QMED® - światowego pioniera i lidera na rynku medycyny estetycznej.

W 2010 roku wspólnie z doktor Iloną Wnuk- Bieńkowską utworzył oddział Kliniki Bieńkowscy Esteticmed.pl w Częstochowie wprowadzając najwyższy standard jakości na rynku medycyny estetycznej i laseroterapii.

Od 2002 roku ściśle współpracuje z jednym z najlepszych prywatnych ośrodków chirurgii plastycznej w Polsce – kierowanym przez doktora Wiesława Bieńkowskiego w Bydgoszczy. Korzystając z wzajemnych doświadczeń pełnoprofilowych klinik możemy zapewnić Państwu najszerszą i bezprecedensową ofertę na rynku medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej.Dokładamy wszelkich starań aby spełnić oczekiwania naszych Pacjentów i z pełną odpowiedzialnością zapewniamy Państwu usługi na najwyższym poziomie pod okiem najlepszych specjalistów.Miło nam zaprosić Państwa do siedziby Bieńkowscy Clinic® w Częstochowie, oraz kliniki w Bydgoszczy, które stanowią ukoronowanie naszej piętnastoletniej pracy w zawodzie lekarza.

Od listopada 2012 roku Bieńkowscy Clinic®  w Bydgoszczy posiada nową siedzibę. Nowoczesna aparatura, luksusowe, przyjazne wnętrza oraz najwyższej jakości usługi medyczne przeprowadzane przez wykwalifikowany zespół ekspertów to wyznaczniki jakości Bieńkowscy Clinic® . Komfort w nowej klinice zapewnia sześć gabinetów zabiegowych, pracownia dermatoskopowa, sala operacyjna oraz VIP room. 

 

 NOWOŚCI W BIEŃKOWSCY CLINIC® (chronologicznie):

 • ONDA® MIKROFALE COOLWAVES™ - terapia miejscowej otyłości, cellulitu i wiotkości skóry.
 • HIFU ULTRAVERA® - rewitalizacja okolic intymnych kobiety.
 • SMART GRAFT® - rewolucyjna metoda przeszczepu włosów.
 • REGENERA ACTIVA - komórki macierzyste w leczeniu wypadania włosów.
 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE HD - Arthrex® ACP (Autologous Conditioned Plasma) – jest nową formą zabiegu osoczem bogatopłytkowym PRP najwyższej jakości
 • UNIVERSKIN® - to nowoczesna francuska marka naukowo opracowanych, spersonalizowanych dermatologicznych preparatów do leczenia i pielęgnacji skóry stworzona przez profesjonalistów dla profesjonalistów. 
 • CUTERA ENLIGHTEN® TRIPLEX - najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny medyczny system laserowy amerykańskiej firmy CUTERA®. Wszechstronne możliwości lasera zapewniają szerokie spektrum zastosowań w terapii: melasmy, przebarwień, fotostarzenia, blizn, rozstępów, wiotkości oraz tatuaży
 • Dr.CYJ HAIR FILLER - to innowacyjna peptydowa terapia włosów i skóry. Powstrzymuje wypadanie i utratę włosów oraz przyspiesza ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych
 • NITHYA® - ATELOKOLAGEN - terapia kolagenowa doprowadza do intensywnej stymulacji fibroblastów skóry pacjenta i powstawania cząsteczek prokolagenu, a w następstwie tego, endogennego kolagenu typu III.
 • ATTIVA ® - najnowsza metoda aplikacji fal radiowych RF - podskórnie, bezpośrednio do miejsca, gdzie występuje problem
 • SCIZER ® - najnowsza i najsilniejsza odsłona medycznej technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU). System stworzony do zadań specjalnych - zwalczania miejscowej otyłości, większych depozytów tkanki tłuszczowej i zaawansowanego cellulitu
 • ACCENT PRIME- najnowocześniejszy system medyczny do nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry twarzy i ciała
 • NICI SPRING THREAD - niewchłanialne, silikonowe nici do niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała
 • ULTRAFORMER III - nieinwazyjny lifting twarzy i ciała wykorzystujący technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound)
 • CELLULAZE- najskuteczniejszy małoiwazyjny zabieg laserowy do leczenia cellulitu
 • VENUS LEGACY™ - innowacyjny medyczny system multipolarnej radiofrekwencji (RF) do nieinwazyjnego liftingu skóry twarzy i ciała
 • VAGINAL NARROWER - lifting krocza za pomocą nici
 • N.I.L.- redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji infradźwiękowej
 • TriWings LED System - wszechstronne urządzenie terapeutyczne z diodami LED, stosowane w terapii teleangiektazji, rozstępów a także trądziku, łuszczycy czy bielactwa. Zapobiega starzeniu i odmładza, stymuluje wzrost włosów i proces gojenia ran.
 • CUTERA EXCEL V - najnowocześniejsza technologia laserowa w leczeniu rozszerzonych naczyń krwionośnych twarzy i ciała, naczyniaków i zaczerwienienia skóry
 • LIPOFILLING - przeszczep własnej tkanki tłuszczowej
 • OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE PRP - biorewitalizacja skóry za pomocą komórek macierzystych
 • MONALISA TOUCH® - pierwszy i jedyny laser stworzony specjalnie z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej oraz estetycznych zabiegów rekonstrukcyjnych
 • PELLEVE® - medyczna, nieinwazyjna metoda liftingu wykorzystująca fale radiowe wysokiej częstotliwości z możliwością wykonania procedur na dotychczas nieosiągalnych okolicach: oczu włącznie z powiekami, ust i okolicach intymnych.
 • ENDERMOLAB® - naturalna metoda mechanicznej stymulacji komórek skóry, której celem jest działanie przeciwstarzeniowe oraz redukujące tkankę tłuszczową, cellulit, obrzęki i ból
 • VECTUS™ - system laserowy przeznaczony do trwałego usuwania owłosienia.
 • INTRACEUTICALS - nowoczesna metoda nieinwazyjnego odmładzania i nawilżania skóry.
 • MED CONTOUR MEDICAL – ultradźwiękowa kawitacja w walce z miejscową otyłością i cellulitem

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Ortopedia Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
ACP – terapia z wykorzystaniem osocza krwi Z 1 400 zł
Zastrzyki dostawowe i punkcje Z 350 zł Do 900 zł
Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu     Zniżka 40% Zapraszamy do Kliniki... Z 200 zł
Z 120 zł
Tak
Anti aging - medycyna przeciwstarzeniowa Zapraszamy do Kliniki... Z 200 zł Tak
Augmentacja (powiększenie) punktu G Z 2 500 zł
Badanie i diagnostyka chorób żylnych Badanie dopplerowskie Z 250 zł
BOTOX® Podana cena to kwota za 1... Z 300 zł Tak
Dermabrazja Dermabrazja laserowa. Cena... Z 400 zł Do 3 000 zł Tak
Dermatoskopia z cyfrową archiwizacją obrazu Cena uzależniona od ilości... Z 250 zł Do 500 zł Tak
Fototerapia LED System medycznej... Z 150 zł Tak
Ginekomastia Cena zależy od wielkości,... Z 4 500 zł Do 8 000 zł Tak
IPL zabiegi intensywnym światłem pulsacyjnym Cena zależy od wielkości,... Z 600 zł Do 3 900 zł
   Fotoepilacja (IPL) Cena za 1 małą okolicę np.... Z 49 zł Tak
Korekcja blizn LECZENIE BLIZN... Z 200 zł Do 2 000 zł Tak
Korekcja powiek (Blepharoplastyka) Cena zależy od wielkości,... Z 4 000 zł Do 8 610 zł
Korekta nosa kwasem hialuronowym Cena zależy od wielkości,... Z 850 zł Do 1 353 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex MLA (głębokie odmłodzenie, wiotkość, blizny, rozstępy) Cena zależy od wielkości,... Z 1 250 zł Do 6 500 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex PICO + NANO technologia (tatuaże, makijaż permanentny) Cena zależy od wielkości,... Z 450 zł Tak
Laser Cutera Enlighten Triplex Pico Genesis (przebarwienia, fotostarzenie, poszerzone pory) Cena zależy od wielkości,... Z 1 000 zł Do 5 000 zł Tak
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) Cena zabiegu Fraxel... Z 1 200 zł Do 3 000 zł Tak
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia Przykładowe ceny warga... Z 150 zł Do 1 100 zł Tak
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej Zapraszamy do Kliniki... Z 250 zł Tak
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry Fotoodmładzanie,... Z 400 zł Do 3 900 zł Tak
   Laserowe leczenie trądziku Cena zależy od rodzaju... Z 400 zł Do 3 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie blizn Cena zabiegu uzależniona... Z 200 zł Do 2 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Cena zabiegu obliczana jest... Z 100 zł Do 3 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie tatuażu i pigmentów Cutera® Enlighten TM... Z 450 zł Do 3 100 zł Tak
   Laserowe usuwanie zmian skórnych Cena uzależniona od ilości... Z 250 zł Do 2 000 zł Tak
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu Cena 1 zabiegu 1250 zł... Z 1 250 zł Tak
   Laserowe odmładzanie pochwy Cena 1 zabiegu 1250 zł... Z 12 500 zł Tak
Laserowy peeling węglowy Cena uzależniona od okolicy... Z 400 zł Do 650 zł Tak
Leczenie naczyniaków (haemangioma) Cena zabiegu obliczana jest... Z 300 zł
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) Cena leczenia nadpotliwości... Z 1 600 zł Do 6 000 zł Tak
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Cena leczenia nadpotliwości... Z 1 600 zł Do 2 000 zł Tak
   Laserowe usuwanie pocenia się - Smartlipo Leczenie nadpotliwości pachy Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
   Likwidacja nadmiernego pocenia stóp Cena leczenia nadpotliwości... Z 1 600 zł Do 2 000 zł
Leczenie trądziku Cena zależy od rodzaju... Z 400 zł Do 3 000 zł
Leczenie wypadania włosów SMART GRAFT®, Regenera... Z 150 zł Tak
   Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Z 500 zł Tak
Leczenie żylaków Laser Cutera Exel V -cena... Z 300 zł Do 4 000 zł Tak
   Laserowe leczenie żylaków EVLA Z 2 500 zł Do 4 000 zł Tak
   Skleroterapia żylaków Z 350 zł Do 900 zł
   Laserowe usuwanie żylaków EVLT wewnątrznaczyniowe,... Z 3 000 zł Do 5 500 zł Tak
Lipoliza iniekcyjna fosfatydylocholina -... Z 250 zł Tak
   Lipoliza iniekcyjna Aqualyx Z 200 zł Tak
Liposukcja - Na zasadzie podciśnienia Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł
Liposukcja - Na zasadzie radiofrekwencji Cena zabiegu uzależniona od... Z 400 zł Do 1 550 zł Tak
   Accent Cena zabiegu uzależniona od... Z 400 zł Do 1 550 zł Tak
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa - CoolLipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa - Smartlipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa SlimLipo Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja ultradźwiękowa (VASER Lipo®, LipoSelection®) Cena uzależniona od obszaru... Z 6 000 zł Do 14 500 zł Tak
   Liposukcja wibracyjna Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa – laser MPX Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa – Pro Lipo Plus & Skin Tyte Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
   Liposukcja tradycyjna Cena uzależniona od obszaru... Z 5 000 zł Tak
Macrolane Cena zależy od wielkości,... Z 9 990 zł Do 12 288 zł Tak
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Z 100 zł Do 1 800 zł Tak
Mezoterapia tlenowa Intraceuticals Innowacyjna... Z 500 zł
Nici liftingujące Zabiegi te odbywają się z... Z 4 000 zł Do 11 070 zł
   Lifting nici PDO Cena jednej nici Z 60 zł Do 100 zł Tak
Nieinwazyjny lifting Zapraszamy do Kliniki... Z 400 zł Tak
   HIFU - nieinwazyjny lifting Cena uzależniona od obszaru... Z 1 000 zł Tak
   Ultraformer Cena uzależniona od obszaru... Z 2 500 zł Tak
Onda® mikrofale Coolwaves - terapia cellulitu, wiotkości skóry, modelowanie sylwetki Cena zabiegu uzależniona od... Z 1 200 zł Do 3 500 zł Tak
Operacja naprawcza krocza (Perineoplastyka) Odmładzanie i lifting... Z 2 500 zł Do 4 000 zł Tak
   Odmładzanie i lifting krocza za pomocą nici Z 2 500 zł Do 4 000 zł Tak
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
   Wrastający paznokieć Dokładna cena ustalana na... Z 500 zł Tak
Peeling chemiczny Kwas glikolowy 150 ,... Z 150 zł Do 500 zł Tak
Plastyczna operacja pochwy (Waginoplastyka) Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Z 3 500 zł Do 4 000 zł Tak
Powiększanie i modelowanie pośladków i bioder Cena zależy od wielkości,... Z 7 500 zł Do 16 000 zł Tak
Powiększanie piersi (Augmentacja)
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) Cena zależy od wielkości,... Z 8 000 zł Do 18 000 zł Tak
Powiększanie ust (Augmentacja) Z 800 zł Tak
   Lip Lift - powiększanie ust Dokładna cena ustalana na... Z 4 000 zł Do 4 920 zł Tak
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Preparat Juvederm Ultra... Z 800 zł Do 1 500 zł
   Powiększanie ust własnym tłuszczem Cena za 1 okolicę Z 3 500 zł Tak
Przeszczep włosów - transplatacja włosów SMART GRAFT® Z 4 000 zł Tak
Radiofrekwencja (urzadzenie Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Pelleve)     Promocja Cena 1 zabiegu. Cena jest... Z 400 zł Do 2 500 zł Tak
REGENERA ACTIVA® - leczenie łysienia androgenowego Z 6 000 zł Tak
Ultradźwiękowa bezigłowa liposukcja Z 700 zł Do 12 500 zł Tak
Ultradźwiękowa kawitacja Med Contour Medical -Cena... Z 700 zł Do 12 500 zł Tak
Usuwanie cellulitu     Zniżka 40% Redukcja cellulitu,... Z 200 zł
Z 120 zł
Do 12 500 zł
Do 7 500 zł
Tak
   Redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki VacuShape Z 700 zł Tak
   Usuwanie cellulitu - Cellu M6 Medyczna Endermologie Z 200 zł Do 250 zł Tak
Usuwanie przebarwień i zmian barwnikowych Cena zależy od wielkości,... Z 400 zł Tak
Usuwanie rozstępów Cena zależy od wielkości,... Z 800 zł Do 4 000 zł Tak
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Cena zależy od wielkości,... Z 250 zł Do 2 000 zł Tak
   Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych Cena zależy od wielkości,... Z 450 zł Tak
Wypełnianie warg sromowych Z 1 500 zł Do 2 500 zł Tak
Wypełnianie zmarszczek Cena uzależniona jest od... Z 900 zł Do 1 100 zł Tak
   Kwas hialuronowy: Saypha, Restylane, Juvederm, Stylage Nici hialuronowe -... Z 900 zł Do 1 538 zł Tak
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu Cena zależy od wielkości,... Z 3 000 zł Do 16 000 zł Tak
   Nici hialuronowe - hydrolift, soft lifting Cena jednej nici Z 60 zł Do 100 zł Tak
Dermatologia Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Leczenie brodawek (verrucae) Cena uzależniona od ilości... Z 250 zł
Leczenie trądziku różowatego (rosacea) Z 150 zł
Fizjoterapia i rehabilitacja Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Masaż limfatyczny, Limfodrenaż Medyczna Endermologie Z 200 zł Do 250 zł Tak

Pokaż więcej Pokaż mniej

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Video

Artykuły

Ultraformer
09.05.2016

ULTRAFORMER® III - to urządzenie wykorzystujące technologię HIFU (high intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę...

Rozstępy, jak zapobiegać i leczyć
15.07.2010

Macierzyństwo i okres ciąży to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych chwil w życiu każdej kobiety. Niestety pozostałością po...

Zaffiro w walce z wiotkością skóry
04.10.2011

Zmarszczki i inne niedoskonałości skóry tracącej z wiekiem sprężystość są częstym problemem większości z nas. Dzięki terapii...

Promocja (3)

Modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry

Radiofrekwencja (urzadzenie Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Pelleve)  | 
25.06.2019 - 31.08.2019

Radiofrekwencja Accent PrimeTM, Venus LegacyTM – modelowanie sylwetki oraz ujędrnianie skóry ciała – przy zakupie 3 i więcej zabiegów ... Więcej 

Zawalcz z tłuszczem

Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu  | 
25.06.2019 - 31.08.2019  |  Zniżka 40%

HIFU Scizer® 40% off – stworzony specjalnie do zwalczania większych depozytów tkanki tłuszczowej i najbardziej opornego cellulituHIFU... Więcej 

Zawalcz z cellulitem

Usuwanie cellulitu  | 
25.06.2019 - 31.08.2019  |  Zniżka 40%

HIFU Scizer® 40% off – stworzony specjalnie do zwalczania większych depozytów tkanki tłuszczowej i najbardziej opornego cellulituHIFU... Więcej 

Kontakt z nami

Adresy

Chirurgia Ogólna Bydgoszcz
Adres
ul. Cicha 17
85-650 Bydgoszcz
Centrum
Polska

Chirurgia Ogólna Częstochowa
Adres
Wysockiego 39 lokal 7
42-218 Częstochowa
centrum
Polska

 • 83% < 1 dnia 7
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
  rekomendacje
  kolegów