• 1 odpowiedzi
  • 3 Lubię to

MENTOR® implanty piersiowe

Dodaj opinię
P.A.D. TECHNOLOGIES

Profil - MENTOR® implanty piersiowe

Motto:

Razem Tworzymy Piękno

P.A.D.Technologies Ltd.

Firma P.A.D Technologies Ltd Sp. z o.o. założona w 1993 roku zaopatruje polski rynek chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w produkty i materiały medyczne o najwyższej jakości, potwierdzonej polskimi i europejskimi certyfikatami bezpieczeństwa.
Personel naszej firmy, przeszkolony w zakresie stosowania wszystkich oferowanych produktów, jest cały czas do Państwa dyspozycji i udzieli Państwu wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania związane z oferowanym przez nas produktami.

Mentor® - jeden z czołowych producentów najwyższej jakości implantów piersiowych na świecie.

Implanty piersiowe wypełnione żelem są wytwarzane z silikonu medycznego w certyfikowanych fabrykach. Zaprojektowane są tak, aby spełniały wszelkie stosowne wymogi w zakresie jakości, bezpieczeństwa oraz standardów produkcji. Mentor® jest jednym z zaledwie trzech producentów implantów piersiowych, posiadających zgodę wydaną przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (USFDA), które są w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych.
W firmie Mentor® dokładają wszelkich starań, aby ich produkty były bezpieczne, oferowały wysoką jakość i były zaprojektowane w sposób, który pozwala osiągnąć jak najlepszy efekt zabiegów estetycznych i rekonstrukcyjnych piersi.

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Korekcja blizn
Modelowanie piersi (Lifting piersi, Mastopeksja)
   Powiększenie piersi z plastyką modelującą
Plastyczna rekonstrukcja piersi
Powiększanie piersi (Augmentacja)
Ubranka pooperacyjne

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Artykuły

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Belgijska 11 lok.9
02-511 Warszawa
Polska