Mentorka
ef
Mentorka
ef

Mentorka

  • 12 odpowiedzi
  • 4 Lubię to

Mentorka

Mentorka jest Przyjacielem Estheticon

dolnośląskie, Polska
Członkiem od 21.01.2017 | Ostatnia aktywność 15.01.2018
  • 12 odpowiedzi
  • 4 Lubię to
   Wysłać prywatną wiadomość   
Forum (12)

Posty na Forum

Powiększanie piersi w Czechach - dr Brzuchański

Hej, zapłaciłam ok. 12 tysięcy złotych, łącznie ze wszystkimi kosztami (koszty dojazdu, konsultacja, operacja, wkładki, pobyt w szpitalu, stanik pooperacyjny itp.). Doktor na wszystko wystawia rachunek. Można płacić w dowolnej walucie. Moja koleżanka za operację powłok brzusznych płaciła mu w euro (po średnim kursie NBP). Koszt operacji uzależniony jest od sposobu umieszczenia wkładek i ich rodzaju.

Powiększanie piersi w Czechach - dr Brzuchański

Hej, dr Brzuchański pracuje razem z dr Furmankiem w klinice w Trincu. Mnie operował dwa lata temu dr Furmanek. Jestem mega zadowolona! Polecam wykonanie operacji u niego. Ciężko jest się dodzwonić. Długo czeka się na email z odpowiedzią. Ale jak doktor wyznaczy termin konsultacji, to już wszystko idzie szybko.

RE: Ból piersi i kłucie 3 tygodnie po zabiegu powiększania piersi implantami

W moim przypadku było dokładnie tak samo. Po dwóch tygodniach od operacji, z boku prawej piersi odczuwałam kłucie i pieczenie. W czasie chodzenia jak i spoczynku. Zupełnie bez powodu ból się pojawiał. Potem stopniowo słabł. Trwało to ponad miesiąc, może dłużej... Ale gdy tylko piersi zmiękły, dolegliwości odeszły. Sądzę, że był to podrażniony nerw. A potem się wyciszył. W trakcie tego bólu miałam wykonane badanie USG. Nic w piersiach złego nie było. Myślę, że u Ciebie też jest wszystko w porządku! Ciesz się nowymi cyckami i nie martw. Wszystko jest ok!!!

RE: Mentor 390 ml anatomiczne, teksturowane, wysoki profil - oddaj się w ręce dr Furmanka!

Jeśli taką wielkość sugeruje lekarz, to bierz!!! Moje 390 może odpowiadać Twojemu 440. Doktor ocenia grubość tkanki skórnej i gruczołowej. Szerokość ramion i inne warunki, żeby piersi były piękne i proporcjonalne do budowy ciała. Również dobiera profil, są trzy. On wie najlepiej. Ja chciałam pojemność 320. Bałam się tak jak Ty! W ostatniej chwili zdecydowałam się, już na sali operacyjnej, na większe wkładki, takie jak doktor sugerował. I nie żałuję, a nawet mogłyby być większe! Ale bez przesady, nie chodzi przecież żeby dźwigać balony!!! Po operacji są bardzo obrzmiałe, w środku są płyny ustrojowe, piersi są twarde i są ogromne. Tym się nie przejmuj. Po paru miesiącach będą takie jak sobie wymarzyłaś!!! Powodzenia!!!

RE: Mentor 390 ml anatomiczne, teksturowane, wysoki profil - oddaj się w ręce dr Furmanka!

Dziewczyny, musicie cierpliwie czekać na wiadomość od dr Furmanka. On nie reaguje od razu, jest zapracowany. Jest ordynatorem w szpitalu w Tryńcu, na oddziale chirurgii plastycznej. Ma ręce pełne roboty!!! Nie poddawajcie się! Piszcie i probujcie dzwonić do skutku. On na pewno się odezwie i wyznaczy termin konsultacji osobistej w Kopryvnicach ( tam jest jego prywatny gabinet).

RE: Mentor 390 ml anatomiczne, teksturowane, wysoki profil - oddaj się w ręce dr Furmanka!

I to jest największym problemem! Nie tak łatwo jest z doktorem nawiązać kontakt. On nigdzie się nie reklamuje. Nie zabiega o pacjentki. Odpowiada na e-mail z dużym poślizgiem. Czasem trzeba pisać kilka razy, żeby umówić się na osobistą wizytę w Kopryvnicach. Dopiero wtedy omawiane są szczegóły. Pisz do skutku!!! On się odezwie. Po prostu nie ma czasu. On jest ordynatorem chirurgii plastycznej w szpitalu. Zapracowany.
 
Prywatna wiadomość


Moja recenzja (2)

Moja recenzja

Mentorka
ef

Usta są cudne - nie są śmieszne ani wulgarne

 |  Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Mentorka
ef
Mentorka  |  09.01.2018
  Warto

Piękna robota dr Kasi Luch z Wrocławia. Czasem zdarza się mieć krwiaka po zabiegu. Ale absolutnie nie wpływa on na końcowy efekt. Po dwóch tygodniach nie było po nim śladu, wchłonął się, a usta są cudne!!! Nie są śmieszne i nie są wulgarne.

 1 Komentarz