Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

 • 4 odpowiedzi
 • 3 Lubię to

Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

 • 96% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi
Kontakt

Kontakt z nami

Adresy

Adres
ul. Branickiego 10/118
02-972 Warszawa
WARSZAWA
Polska

Rekomendacje (3)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów Revival Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Redukcja tkanki tłuszczowej po 2 ciążach - wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki urządzeniem Vanquish

 |  Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu
katarzynas  |  24.07.2017
  Warto , Cena ogółem: 2 500 zł

Od kilku lat miałam problem z redukcją tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha. Jestem po dwóch ciążach i zgubić niechcianą tkankę tłuszczową było na prawdę ciężko. Jednak poddałem się nowoczesnemu urządzeniu Vanquish który poleciły mi koleżanki. Już po dwóch zabiegach w przeciągu 3 tygodni tkanka za... Więcej 

 5 Komentarzy

Vanquish - obwód zmiejszył się ok 12 cm, skóra jest napięta

 |  Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu
Misiek  |  13.07.2017
  Warto , Cena ogółem: 500 zł

Jestem bardzo zadowolony z zabiegu Vanquish. Miałem wykonaną serię 4 zabiegów na ciało gdzie obwód zmiejszył się ok 12 cm. Dodakowo skóra po zabiegu wygląda lepiej jest napięta zliftingowana. Zabieg jest zabiegwem przyjemnym, nieinwazyjnym podczas terapii czuje się cały czas topienie tłuszczu. Czas ... Więcej 

 1 Lubię to

Vanquish - zabieg wyszczuplający, efekt wyszczuplenia natychmiastowy

 |  Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu
JolantaT  |  30.05.2017
  Warto , Cena ogółem: 500 zł

Zabieg wyszczuplający, efekt wyszczuplenia natychmiastowy (u mnie ok. centymetra), aby pozostał długotrwały trzeba ćwiczyć, trzymać dietę i pić dużo wody. Zabieg motywuje do dalszej pracy, na pewno trzeba go kilkakrotnie powtórzyć. Polecam panią kosmetolog Izabelę Rzeszutek za profesjonalne podejści... Więcej 

 1 Lubię to  |   2 Komentarzy
Profil

Profil

O nas

Revival Clinic to renomowana placówka specjalizująca się w nowoczesnych, innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii estetycznej i ogólnej, ginekologii estetycznej i ogólnej, kosmetologii, chirurgii, proktologii i flebologii.  Pracują w niej wysoko wykwalifikowani specjaliści zapewniający usługi na najwyższym poziomie. 

Specjalizacja i preferowany zakres działalności

W działalności kliniki wykorzystujemy najnowocześniejsze metody leczenia oraz dbania o urodę oparte na stosowaniu najnowszych technologii i aparatury medycznej. Każdy pacjent, który wybierze naszą klinikę oddaje się w ręce najlepszych specjalistów, dzięki czemu może być pewien, że przy zastosowaniu dobranych indywidualnie metod leczenia jego zdrowie i piękno odrodzi się na nowo. 

Filozofia zawodowa

Nasza filozofia opiera się na świadomym, indywidualnym i kompleksowym podejściu do każdego pacjenta. Ich potrzeby i uwagi są dla nas najważniejsze, dlatego też kierując się tym ściśle współpracujemy z nimi w celu stworzenia jak najlepszego planu i sposobu leczenia zdiagnozowanych dolegliwości. Zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać, a tym samym doradzić naszym pacjentom najlepszy indywidualny tok leczenia. 

Nasza klinika

Revival Clinic to miejsce, w którym uzdrawiamy nie tylko ciało, ale również duszę. Jest to miejsce, w którym panuje niezwykle przyjazna i ciepła atmosfera, co sprawia, iż nasi pacjenci czują się u nas niezwykle komfortowo. Oczekując na wizytę zawsze można napić się pysznej, ciepłej kawy, a także posłuchać relaksującej muzyki, czy też porozmawiać z naszymi konsultantkami medycznymi, które zawsze służą pomocą i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące zagadnień budzących wątpliwości u naszych pacjentów.

W Revival Clinic pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści:

- mgr Izabela Rzeszutek – kosmetolog

- mgr Beata Prusicka - kosmetolog

- lek. Agnieszka Gręda – dermatolog i wenerolog

- dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska – otolaryngolog

- lek. Monika Rogala – dermatolog, wenerolog oraz lekarz medycyny estetycznej

- lek. Sławomir Wawrzyńczak – chirurg proktolog, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

- dr n. med. Marek Rodzeń – chirurg, proktolog, onkolog, lekarz medycyny estetycznej

- dr n. med. Monika Bieniasz - chirurg ogólny, proktolog, onkolog, transplantolog, lekarz medycyny estetycznej

- lek. Robert Matusiak – ginekolog, położnik 

- lek. Jan Kośmider – ortopeda

Posiadamy również najlepszy sprzęt dostępny obecnie na rynku:

- laser Fotona Spectro Sp – jeden z najnowocześniejszych laserów neodymowo-erbowych na całym świecie. Dzięki unikalnych właściwości świata lasera, wykorzystuje się go w praktycznie wszystkich dziecinach medycyny  wykonując wszelkiego rodzaju zabiegi, np. :

 •          medycyna estetyczna – laserowy lifting twarzy bez skalpela, czyli tzw. rewolucyjny Endolifting Fotona 4D, peeling laserowy
 •      dermatologia –usuwanie zmian skórnych tj. brodawki, pieprzyki, usuwanie przebarwień, zmian barwnikowych, blizn potrądzikowych, trądziku różowatego, zamykanie naczynek i wiele wiele innych;
 •          proktologia – laserowe leczenie hemoroidów, usuwanie polipów czy kłykcin kończystych;
 •          flebologia – laserowe leczenie żylaków;
 •         chirurgia – lipoliza laserowa (redukcja ilości tkanki tłuszczowej – modelowanie sylwetki) podbródka, brzucha, ud, boczków czy pelikanów (ramiona);
 •          ginekologia – laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowa rewitalizacja pochwy, laserowe obkurczanie warg sromowych
 •          laryngologia – laserowa ewaporyzacja krypt migdałkowych (redukcja nieświeżego oddechu), laserowe leczenie bezdechu sennego i chrapania
 •      ortopedia – terapia komórkami macierzystymi, terapia osoczem bogatopłytkowym, iniekcje do- i okołostawowe

- Body Jet – urządzenie służące do wykonywania jednej z najefektywniejszych rodzajów liposukcji – liposukcji wodnej WAL.  Przy pomocy specjalnej kaniuli oraz strumienia wodnego, który jest wprowadzany pod skórę, dochodzi do uwolnienia komórek tłuszczowych bez uszkodzenia innych tkantek takich jak naczynia krwionośne czy nerwy, a następnie ich odessania. Główną zaletą systemu Body Jet jest możliwość uzyskania nieuszkodzonych komórek tłuszczowych, które następnie można wykonać do przeszczepu w inne miejsce np. w piersi, pośladki bądź w twarz w celu spłycenia zmarszczek.

Efekty: wymodelowana, szczuplejsza sylwetka w określonych partiach poddanych zabiegowi.

- Jett Plasma Medical – jest to urządzenie medyczne służące do leczenia oraz usuwania wielu zmian skórnych za pomocą procesu odparowywania, wypalania oraz zwęglania. Urządzenie to wykorzystuje technologię kontrolowanego niszczenia komórek za pomocą plazmy medycznej. Zabiegi, które możemy wykonywać to: usuwanie zmian skórny np. kurzajki, zamykanie naczynek, lifting powiek i twarzy, leczenie trądziku.

- Lampa Excys – urządzenie generujące monochromatyczne światło ekscymerowe o długości fali 308 nm. Jest ono wykorzystywane do leczenia chorób przewlekłych takich jak: bielactwo, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łysienie plackowate, grzybica i liszaj płaski, hipopigmentacja rozstępów i blizn.

Efekty: widoczne i odczuwalne dla pacjenta zmniejszenie się zmian skórnych, remisja choroby.

- Exilis Elite – urządzenie działające na podstawie skojarzenia ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości. Wykorzystuje 2 zaawansowane technologie: technologia RID (rozpoznanie-izolacja-deaktywacja oraz CRT (Collagen Refill Technology). Technologia RID umożliwia efektywną lipolizę nawet głęboko położonych komórek tłuszczoych, natomiast CRT powoduje remodeling kolagenu, poprawienie gęstości skóry i zwiększenie jej napięcia. Technologia RID jest wykorzystywana przede wszystkim do zabiegów modelowania sylwetki i miejscowego spalania tkanki tłuszczowej. Natomiast technologia CRT jest stosowana w przypadku wykonywania termoliftingu skóry twarzy, a także innych partii ciała.

Efekty: radykalna poprawa gęstości skóry, redukcja wiotkiej skóry, tkanki tłuszczowej i cellulitu.

- Vanquish – jest to urządzenie służące do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej metodą bezkontaktową. Wykorzystuje technologię LAHF (Large Area High-Frequency Field), czyli tak zwane wielkoobszarowe pole działania. Dzięki temu urządzeniu możemy redukować ilość miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej z okolic: brzucha, bioder, ramion, ud czy pośladków.

Efekty: znaczna redukcja tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodu brzucha nawet o 2-3 cm po 1 zabiegu.

- Eat Skinshock – urządzenie wykorzystujące połączenie fal akustycznych i elektrycznych. Jego zadaniem jest nieinwazyjna redukcja nierówności skóry takich jak: cellulit, rozstępy, blizny. Celem zabiegu jest odżywienie, dotlenienie i zregenerowanie skóry w celu zmniejszenia widoczności niedoskonałości.

Efekty: ujędrniona skóra, widoczne zmniejszenie cellulitu, wygładzenie i wyrównanie, a tym samym zmniejszenie widoczności blizn i rozstępów.

- Lymphastim – urządzenie wykorzystujące zasadę sekwencyjnego masażu uciskowego. Kombinezon zabiegowy jest wypełniany powietrzem, które spełnia funkcję masażera, dzięki czemu rytmiczne fale uciskowe udrażniają układ limfatyczny.

Efekty: redukcja obrzęków, zmniejszenie cellulitu, detoksykacja organizmu, odżywienie i uealstycznienie skóry.

- Protege Intima – urządzenie umożliwiające wykonanie nieinwazyjnej labioplastyki oraz poprawę satysfakcji seksualnej. Lifting termiczny wykonywany za pomocą tego urządzenia oparty jest na emisji monopolarnego prądu i ultradźwięków o wysokiej częstotliwości.  Protege Intima wykorzystuje system zabezpieczeń EFC ELITE, który sprawia, iż wykonywane zabiegi, przy których wykorzystywane są duże wartości energii, nie sprawiają pacjentkom dyskomfortu.

Efekty: zmniejszenie i poprawa kształtu warg sromowych, poprawa satysfakcji seksualnej, ujędrnienie i odmłodzenie skóry okolic intymnych.

- Linscan – jest to jedyny na świecie laser diodowy służący do szybkiego usuwania owłosienia. Wykorzystuje on technologię MCT (Motion Control Technology), w której wiązka światła lasera,  podczas wykonywania zabiegów, nie emituje nieprzyjemnych dla pacjenta intensywnych „strzałów”.

Efekty: gładka skóra pozbawiona włosów.

- Body Health – niezwykłe urządzenie służące do wykonywania masażu próżniowego, dzięki któremu można pozbyć się cellulitu, wymodelować sylwetkę, a także wygładzić i odżywić skórę. Body Health wykorzystuje technologię podciśnienia oraz mechanicznego masażu próżniowego, czego efektem jest pobudzenie naturalnych procesów zachodzących w organizmie.

Efekty: redukcja cellulitu, wymodelowana i wyszczuplona sylwetka, wygładzona i odżywiona skóra.

- Dermaoxy – urządzenie służące do wykonywania zabiegu infuzji tlenowej. Zabieg ten polega na wtłaczaniu substancji aktywnych (np. wyciąg z jadu węża bądź kwas hialuronowy) w głębokie warstwy skóry przy użyciu czystego tlenu. Efektem zabiegu jest silne nawilżenie i odżywienie skóry, a także spłycenie drobnych zmarszczek.

- DermaPen – urządzenie podobne do długopisu, wykorzystujące system pulsujących igieł powodujących mikronakłuć, dzięki którym na drodze wykorzystywanie naturalnych zdolności organizmu do regeneracji, dochodzi do indukcji syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Powstałe za pomocą igieł mikrourazy stymulują fibroblasty poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego, czego efektem jest poprawa gęstości i elastyczności skóry, poprawa odżywienia, redukcja blizn potrądzikowych, rozstępów, a także redukcja przebarwień. Dodatkowym atutem tego zabiegu jest możliwość wzmocnienia efektów za pomocą wtłaczania w skórę np. indywidualnie dobranych mezokoktajli zawierających np. witaminę C, lub osocza bogatopłytkowego. 

Historia kliniki

Revival Clinic funkcjonuje od września 2014 roku. Od tamtego czasu zespół naszych specjalistów pomógł wielu osobom zwalczyć uporczywe niedoskonałości i problemy. Z każdym dniem dbamy o rozwój naszej placówki, abyśmy mogli świadczyć Pacjentom usługi jak najwyższej jakości. Dowodem na to jest obecność w naszej placówce najnowocześniejszego sprzętu, którego asortyment rozszerza się z roku na rok oraz jego skuteczność nagradzana jest licznymi nagrodami dla najlepszego sprzętu medycznego i estetycznego. 

Konsultacje

Konsultacje ze specjalistami są niezwykle ważnym elementem procesu leczniczego. To właśnie podczas nich każdy Pacjent ma okazję poznać naszych specjalistów, otrzymać odpowiednią diagnozę dotyczącą jego problemu, a także ustalić indywidualnie dobrany tok leczenia.

Na konsultacje umawiają pracujące w naszej klinice Konsultantki Medyczne, które służą pomocą w każdej kwestii dotyczącej udzielania informacji na temat najbliższych terminów wizyt, szczegółów dotyczących przebiegu zabiegu, jego ceny czy też teoretycznego czasu jego trwania. Konsultacje zarówno lekarskie jak i kosmetologiczne trwają ok. 30 minut (ich czas jest modyfikowany w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta). Podczas spotkania zostaje z Pacjentem przeprowadzony szczegółowy wywiad specjalistyczny nakierunkowany pod kątem problemu, z którym pacjent  przychodzi, bądź umożliwiający postawienie odpowiedniej diagnozy. Dzięki temu nasi specjaliści podczas tej samej wizyty mogą ustalić razem z Pacjentem indywidualny proces leczniczy.

Umawianie wizyt odbywa się w sposób telefoniczny lub e-mailowy. Dzięki tym sposobom komunikacji, Konsultantki Medyczne pracujące w Revival Clinic mogą sprawnie zaproponować każdemu Pacjentowi dogodny dla nich termin konsultacji z naszymi specjalistami. 

Ciekawe informacje

Revival Clinic jest również centrum szkoleniowym z zakresu zastosowania laseroterapii w różnych dziedzinach medycyny. To właśnie nasi specjaliści szkolą innych lekarzy z całej Polski, ale również zza granicy, dzięki czemu poszerzamy horyzonty zastosowania lasera na terenie nawet Europy oraz innych kontynenatów!

Świadczone przez nas usługi są doceniane na całym świecie, czego dowodem są liczne nagrody, które przyznawane są urządzeniom oraz innowacyjnym zabiegom oferowanym w Revival Clinic. Należą do nich np.:

- rewolucyjny zabieg Endolifting Fotona 4D, który otrzymał nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej 2016

- BTL Vanquish Me – urządzenie służące do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej – nagroda My Face My Body Awards UK 2016. 

Zabiegi

Zabiegi

Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Alternatywa liposukcji – nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu cena za wybraną partię... Z 470 zł Tak
Augmentacja (powiększenie) punktu G Z 1 700 zł Tak
BOTOX® Z 500 zł Do 700 zł Tak
Dermabrazja Z 120 zł Tak
Dermapen - mezoterapia mikroigłowa MIKRONAKŁUWANIE skóry głowy... Z 700 zł Tak
Dermatoskopia z cyfrową archiwizacją obrazu Łyżeczkowanie zmian... Z 150 zł Tak
Ginekomastia Z 4 500 zł Do 6 000 zł Tak
Hemoroidy leczenie Z 350 zł Do 1 000 zł Tak
Karboksyterapia
Korekcja blizn iniekcja - steryd Z 400 zł Do 1 200 zł Tak
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) Z 200 zł Do 1 500 zł Tak
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia Z 150 zł Do 800 zł Tak
Laserowe usuwanie rozstępów Z 500 zł Do 1 000 zł Tak
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry Z 1 500 zł Tak
   Laserowe leczenie trądziku Z 600 zł Do 1 200 zł Tak
   Laserowe usuwanie blizn Z 600 zł Tak
   Laserowe usuwanie pocenia się - Smartlipo Z 4 200 zł Tak
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Z 200 zł Do 900 zł Tak
   Laserowe usuwanie zmian skórnych cena uzależniona od... Z 250 zł Do 1 500 zł Tak
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej
   Laserowe leczenie nietrzymania moczu Z 1 900 zł Tak
   Laserowe odmładzanie pochwy Z 2 600 zł Tak
Leczenie chronicznego kataru Z 700 zł Tak
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) laserowe leczenie... Z 4 200 zł Tak
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Z 1 780 zł Tak
Leczenie trądziku Z 150 zł Do 1 500 zł Tak
Leczenie wypadania włosów Badanie trichoskopowe 200... Z 200 zł Do 3 400 zł Tak
   Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Z 890 zł Tak
Leczenie żylaków laserowe leczenie żylaków;... Z 600 zł Do 110 zł Tak
   Skleroterapia żylaków cena za jedną ampułkę... Z 330 zł Tak
Lipoliza iniekcyjna cena za jedną ampułkę... Z 460 zł Tak
Liposukcja (odsysanie tłuszczu) Tak
   Body-jet liposukcja (WAL) Z 4 000 zł Do 15 500 zł Tak
   Lipoliza laserowa Z 2 800 zł Do 6 000 zł Tak
   Liposukcja laserowa - Smartlipo Z 4 000 zł Do 5 000 zł Tak
Masaż limfatyczny, Limfodrenaż Z 100 zł Tak
Masaż refleksyjny Z 200 zł Tak
Mezoterapia igłowa - odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni Stymulacja wzrostu włosów:1... Z 300 zł Do 800 zł Tak
Mikrodermabrazja Z 120 zł Tak
Nici liftingujące
   Lifting nici PDO 1 nitka 500 zł 2 nitki 480... Z 400 zł Do 3 100 zł
   Lifting twarzy Silhouette Soft
Nieinwazyjny lifting
   Exilis Z 520 zł Tak
Operacje korekcyjne i naprawcze stopy
   Wrastający paznokieć Z 350 zł Do 900 zł Tak
Peeling chemiczny Z 350 zł Do 550 zł Tak
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka) Z 2 500 zł Do 4 500 zł Tak
Powiększanie piersi (Augmentacja)
   Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) Z 5 000 zł Do 6 000 zł Tak
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Z 700 zł Do 1 300 zł Tak
Radiofrekwencja (urzadzenie Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Pelleve)
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe Z 890 zł Do 2 000 zł Tak
Terapia osoczem bogatopłytkowym PRP
Usuwanie cellulitu Mezoterapia iniekcyjna1... Z 500 zł Do 1 000 zł Tak
Usuwanie chrapania Z 600 zł Do 1 500 zł Tak
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Łyżeczkowanie zmian... Z 150 zł Do 15 000 zł Tak
   Plastyka miejscowa – usuwanie zmian skórnych cena uzależniona od... Z 150 zł Do 1 500 zł Tak
Wypełnienia iniekcyjne Kwas hialuronowy:Bruzdy... Z 700 zł Do 2 100 zł Tak
   Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur Bruzdy nosowo-wargowe 1050-... Z 850 zł Do 1 150 zł Tak
   Lipofiling - przeszczep tłuszczu Tak
   Sculptra - kwas polimlekowy (New File)
Dermatologia Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Badanie i diagnostyka chorób żylnych Tak
BOTOX® Z 500 zł Do 700 zł Tak
Dermabrazja Z 120 zł Tak
Diagnostyka zmian pigmentowych Z 150 zł Tak
Laser frakcyjny/Fraxel (usuwanie przebarwień, zmian potrądzikowych, odmładzanie skóry) Z 200 zł Do 1 500 zł Tak
Laserowa epilacja - usuwanie nadmiernego owłosienia Z 150 zł Do 800 zł Tak
Laserowe zabiegi dermatologii estetycznej Z 250 zł Do 3 500 zł Tak
   Fotoodmładzanie / odmładzanie skóry Z 1 500 zł Tak
   Laserowe leczenie trądziku Z 600 zł Do 1 200 zł Tak
   Laserowe usuwanie blizn Z 600 zł Tak
   Laserowe usuwanie pocenia się - Smartlipo Z 4 200 zł Tak
   Laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Z 200 zł Do 900 zł Tak
   Laserowe usuwanie zmian skórnych cena uzależniona od... Z 250 zł Do 1 500 zł Tak
Leczenie atopowego zapalenia skóry (egzemów) Z 150 zł Tak
Leczenie bielactwa (Vitiligo) Z 150 zł Do 1 500 zł Tak
Leczenie brodawek (verrucae) Z 150 zł Do 1 500 zł Tak
Leczenie kłykcin kończystych (Condylomata acuminata) i innych brodawek leczenie laserowe Z 500 zł Do 1 500 zł Tak
Leczenie liszajca zakaźnego (Impetigo) Z 150 zł Tak
Leczenie naczyniaków (haemangioma) laserowe Z 250 zł Do 1 500 zł Tak
Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) laserowe leczenie... Z 4 200 zł Tak
   Leczenie nadpotliwości (hiperhydroza) toksyna botulinowa (Botox) Z 1 780 zł Tak
Leczenie onychomykoz i innych dermatomykoz (pleśni) Z 150 zł Tak
Leczenie opryszczki Z 150 zł Tak
Leczenie pokrzywki (urticaria) Z 150 zł Tak
Leczenie trądziku Z 150 zł Do 1 500 zł Tak
Leczenie trądziku różowatego (rosacea) Z 150 zł Do 1 500 zł Tak
Leczenie łuszczycy (psoriasis) Z 150 zł Tak
Leczenie świerzbu (scabies) Z 150 zł Tak
Leczenie wszawicy (pedikulosis)
Leczenie żylaków
   Skleroterapia żylaków cena za jedną ampułkę... Z 330 zł Tak
Mikrodermabrazja Z 120 zł Tak
Powiększanie ust (Augmentacja)
   Powiększanie ust kwasem hialuronowym Z 700 zł Do 1 300 zł Tak
   Powiększanie ust własnym tłuszczem Z 3 000 zł Do 6 000 zł Tak
Regeneris – biostymulacja komórek skóry/osocze bogatopłytkowe Z 890 zł Do 2 000 zł Tak
Usuwanie znamion, brodawek, włókniaków i zmian skórnych Łyżeczkowanie zmian... Z 150 zł Do 15 000 zł Tak
Wypełnienia iniekcyjne Kwas hialuronowy:Bruzdy... Z 700 zł Do 2 100 zł Tak
   Kwas hialuronowy: Restylane, Juvederm, Surgiderm, Teosyal, Stylage, Matridex, Matridur Bruzdy nosowo-wargowe 1050-... Z 850 zł Do 1 150 zł Tak
Ortopedia Info Ceny od* Ceny do* Możliwość opłat ratalnych
Masaż klasyczny Z 140 zł Do 200 zł Tak
Masaż limfatyczny, Limfodrenaż Z 100 zł Tak
Podologia, Podiatria - leczenie stóp

U nas można płacić kartą platniczą

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Przed/po

Przed/po